مشاوره تلفنی کنکور

مشاوره تلفنی کنکور ، حتما تا کنون با افراد زیادی مواجه شده اید که پس از پایان کنکور به شما می گویند ما مطالعه ی زیادی انجام دادیم ، وقت زیادی را برای کنکور صرف کردیم ولی موفق به قبولی در کنکور نشدیم .

به نظر شما علت تلاش های بی ثمر این داوطلبان چیست؟

بگذارید با یک مثال شروع کنم شما قصد ساختن یک خانه را دارید اگر بدون طرح و نقشه اولیه شروع به ساخت کنید چه اتفاقی می افتد؟ آیا می توانید مطمئن باشید که پس از اتمام کار به نتیجه دلخواهتان می رسید؟ جواب کاملا واضح است خیر …

برای انجام هر کاری شما باید ابتدا طرح و نقشه ای داشته باشید و برنامه ریزی صحیحی انجام دهید تا در اتمام کار مطمئن باشید که آن کار کامل و بی نقص به انجام می رسد و به نتیجه دلخواه و مورد انتظار خود می رسید.

اکثر داوطلبان کنکور بی برنامه اند یا دقیقا نمی دانند برای کنکور چگونه برنامه ریزی کنند ؛ درست شنیدید اکثر داوطلبان. آنها سوال هایی دارند که شاید هیچ گاه جواب های آن ها را پیدا نکنند . سوالاتی نظیر:

 • چطور یک درس اختصاصی را مطالعه کنم؟
 • چه میزان مطالعه برای یک روز کافی است؟
 • هنگام مطالعه حواسم پرت می شود چه کنم؟
 • چرا هر چه می خوانم به نتیجه دلخواه نمی رسم؟
 • چرا هر چه خوانده ام را به سرعت فراموش می کنم؟
 • و بسیاری سوالات دیگر که داوطلبان از مشاوران به گام می پرسند …

اگر شما نیز از این دست داوطلبان هستید یا مشکلاتی نظیر آن چه ذکر شد را دارید ، اصلا نگران نباشید و با آرامش ادامه مطلب را بخوانید .

کنکور نیازمند برنامه است. درست شنیدید برنامه و نقشه راه ، دلیل عدم موفقیت اکثر داوطلبان نیز همین موضوع است. به یاد داشته باشید هدفی که مشخص نشده باشد را نمی توان زد. موفقیت بدون هدف و برنامه ریزی صحیح عملا غیر ممکن است.

قبولی در کنکور نیز یک هدف است بله یک هدف ، پس برای رسیدن به آن باید برنامه ریزی دقیق داشت ، ما در به گام همراه شماییم تا با خدمات مشاوره تلفنی کنکور شما را به بهترین نحو ممکن یاری کنیم.

اول از همه باید بگویم که این مشاوره به صورت کاملا تخصصی برای هر نفر انجام می شود. شما ابتدا شرایط خود را برای مشاورین بیان می کنید آن ها با توجه به شرایط تان برای شما برنامه ریزی می کنند.

مشاوره کنکور

خوب یکی از نکاتی که باید هنگام طی مسیر کنکور همیشه حفظ شود روحیه داوطلب است. برای این مورد هم نگران نباشید زمانی که بی انگیزه شدید و یا احساس نومیدی به شما دست داد ، تیم ما روحیه شما را تقویت نموده و در این راه همواره حامی شما خواهیم بود. پس از همین حالا بدانید که در این مسیر تا طی نمودن موفقیت همواره همراه شما هستیم.

اما چیزی که در هر برنامه ریزی بسیار مهم است این است که شما چه علایقی دارید؟ چقدر زمان به تفریح خود اختصاص می دهید؟ چه کارهای متفرقه ی دیگری انجام می دهید؟ مسلما در برنامه ریزی این عوامل بسیار مهم و تاثیر گذار است. بگذارید قضیه را برای شما شرح دهم .

فرض کنید شما داوطلبی بسیار اجتماعی هستید و ساعات زیادی را به تفریح و گذراندن وقت در بین دوستان و آشنایان می گذارانید خوب در این شرایط اعمال یه برنامه بسیار سفت و سخت و بدون تفریح برای شما یه اشتباه فاحش است؛ چرا که این موضوع باعث تضعیف روحیه و افسردگی شما می شود و در نهایت دلسرد شدن نسبت به ادامه ی برنامه …

پس داوطلبان متفاوتند ، خلقیات متفاوت دارند ، کارهایی برایشان مهم و کارهایی برایشان بی اهمیت است. پس نیاز مشاوره تلفنی کنکور به صورت اختصاصی در این جا نمایان می‌شود.

یکی از دستاورد هایی که پس از مشاوره تلفنی کنکور به دست خواهید آورد کاهش اتلاف وقت است. درست شنیدید کاهش اتلاف وقت !!!

وقتی برنامه ریزی صحیحی با در نظر گرفتن شرایط روحی خودتان دارید. دقیقا می دانید در هر زمانی چه کاری باید بکنید. سر در گم و گیج نمی شوید. مسلما وقت کمتری را تلف می کنید و این یکی از فاکتور های اصلی شما در موفقیت در مسیر کنکور است.

بگذارید با یک سوال قضیه را برایتان روشن کنم . فرض کنید شما راننده‌ی یک ماشین هستید. با یک نقشه راه دقیق و کمک از افراد آگاه زودتر به مکان مورد نظر می رسید یا بدون داشتن آنها؟

خوب بگذارید ببنیم دقیقا پس از تماس با مشاورین کنکور به گام چه کارهایی انجام می شود و شما به چیزهایی دست پیدا می کنید . به عبارت دیگر مزیت شما نسبت به داوطلبانی که بدون مشاوره اقدام به مطالعه می کنند ، چیست؟

پس از تماس مشاورین ما ، با توجه به علایق و شرایط شما یک برنامه درسی برای شما تنظیم می کنند که شامل موارد زیر است:

 • چه مباحثی را باید مطالعه کنید؟
 • هر مبحث را چند دفعه بخوانید؟
 • چه تست هایی را باید بزنید؟
 • کدام مباحث اهمیت بیشتری دارند؟
 • چه DVD هایی را باید ببینید؟
 • چه منابعی در حال حاظر بهترین منابع کنکور هستند؟
 • و ….

جواب تمام سولات بالا را دقیقا به شما خواهیم داد. همچنین برای شما برنامه روزانه مشخص خواهیم کرد تا دقیقا بدانید در هر روز چه کار هایی باید انجام دهید.

ویژگی های برنامه مشاوره تلفنی کنکور چیست؟

برنامه نوشته شده همان طور که بار ها اشاره شد کاملا اختصاصی است و برای شما مشخص می کند که در هر روز چه درسهایی را بخوانید؟ چه میزان تست بزنید؟ چه مدت و از چه منابعی بخوانید؟

این برنامه به صورت هفتگی در اختیار شما قرار می گیرد و تا زمان کنکور ادامه می یابد .

مشاورین ما در جلسه مشاوره تلفنی کنکور به شما چه چیز هایی می گویند؟

 • آموزش روش های مطالعه دروس کنکور
 • آموزش تست زنی صحیح
 • برنامه ریزی دقیق روازانه
 • راه های کنترل استرس
 • روش های ایجاد انگیزه و حفظ روحیه
 • آموزش دست یابی به تسلط کافی روی تمامی دروس
 • آموزش مطالعه با حداکثر راندمان

برای رسیدن به هر هدف یک برنامه نیاز است. کنکور هم یک هدف است هدفی که یک سال برای رسیدن به آن تلاش می کنیم. پس رسیدن به آن نیازمند برنامه هستیم. برنامه ای که توسط افرادی با تجربه و خبره تدوین شده باشد. برنامه ای که با توجه به علایق و نیاز های شما تهیه شده باشد. پس برای موفقیت اولین گام را بردارید و برای مشاوره تلفنی کنکور تماس بگیرید. ما حامی و پشتیبان شما در مسیر موفقیت هستیم.

مشاور سنتر
Logo
Enable registration in settings - general